Podle času
Podle ceny

Autobusy Berlin - München

Koupit jízdenky na autobus Berlin – München: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Německo, cena jízdného do München. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Berlin do München a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do München levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 16:15 BerlinMünchen

10 hod. 15 min.

Denně

07:00 – 18:15 BerlinMünchen

11 hod. 15 min.

Út, So

07:30 – 17:00 BerlinMünchen

9 hod. 30 min.

St, Pá, So, Ne

08:00 – 17:25 BerlinMünchen

9 hod. 25 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

08:00 – 17:25 BerlinMünchen

9 hod. 25 min.

Denně

09:15 – 17:30 BerlinMünchen

8 hod. 15 min.

St, Pá

10:00 – 18:05 BerlinMünchen

8 hod. 5 min.

Denně

11:00 – 19:20 BerlinMünchen

8 hod. 20 min.

So

12:00 – 20:15 BerlinMünchen

8 hod. 15 min.

Čt, Pá

13:00 – 21:15 BerlinMünchen

8 hod. 15 min.

Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Berlin do centra München v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Berlin a příjezdu v München. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Německo, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací