За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Берлін - Мюнхен

Купити квитки на автобус Берлін - Мюнхен: де і як замовити автобусні квитки в Німеччину, вартість самостійної поїздки в Мюнхен. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Берлін в Мюнхен і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Мюнхен дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 16:15 БерлінМюнхен

10 год. 15 хв.

Кожен день

07:00 – 18:15 БерлінМюнхен

11 год. 15 хв.

Вт, Сб

07:30 – 17:00 БерлінМюнхен

9 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

08:00 – 17:25 БерлінМюнхен

9 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

08:00 – 17:25 БерлінМюнхен

9 год. 25 хв.

Кожен день

09:15 – 17:30 БерлінМюнхен

8 год. 15 хв.

Ср, Пт

10:00 – 18:05 БерлінМюнхен

8 год. 5 хв.

Кожен день

11:00 – 19:20 БерлінМюнхен

8 год. 20 хв.

Сб

12:00 – 20:15 БерлінМюнхен

8 год. 15 хв.

Чт, Пт

13:00 – 21:15 БерлінМюнхен

8 год. 15 хв.

Нд

Як з Берлін швидко доїхати до центру Мюнхен в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Берлін і куди прибувають до Мюнхен. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Німеччину, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information