• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Ternopil - Praha

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
11:15 – 07:00 TernopilPraha

19 hod. 45 min.

Denně

12:40 – 08:30 TernopilPraha

19 hod. 50 min.

So

13:00 – 08:25 TernopilPraha

19 hod. 25 min.

St, So

13:00 – 09:25 TernopilPraha

20 hod. 25 min.

Čt, Ne

13:00 – 08:25 TernopilPraha

19 hod. 25 min.

St, So

13:45 – 08:30 TernopilPraha

18 hod. 45 min.

Út, Čt

14:00 – 07:00 TernopilPraha

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So

15:00 – 09:00 TernopilPraha

18 hod. 0 min.

Út

18:20 – 14:50 TernopilPraha

20 hod. 30 min.

19:30 – 16:00 TernopilPraha

20 hod. 30 min.

Po

21:00 – 18:50 TernopilPraha

21 hod. 50 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Praha v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací