Podle času
Podle ceny

Autobusy Wroclaw - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 14:50 WroclawRzeszow

7 hod. 50 min.

Út, Čt, Pá, Ne

07:45 – 14:45 WroclawRzeszow

7 hod. 0 min.

Po, Čt, So

10:40 – 17:20 WroclawRzeszow

6 hod. 40 min.

Denně

11:30 – 18:30 WroclawRzeszow

7 hod. 0 min.

Denně

11:45 – 19:50 WroclawRzeszow

8 hod. 5 min.

Denně

11:45 – 19:50 WroclawRzeszow

8 hod. 5 min.

Denně

12:40 – 19:30 WroclawRzeszow

6 hod. 50 min.

Po, Út, So

12:40 – 19:30 WroclawRzeszow

6 hod. 50 min.

Po, Út, So

13:00 – 21:30 WroclawRzeszow

8 hod. 30 min.

St

13:00 – 21:15 WroclawRzeszow

8 hod. 15 min.

Denně

13:00 – 21:15 WroclawRzeszow

8 hod. 15 min.

Denně

13:00 – 19:30 WroclawRzeszow

6 hod. 30 min.

Denně

13:05 – 21:10 WroclawRzeszow

8 hod. 5 min.

Denně

13:30 – 20:50 WroclawRzeszow

7 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 20:15 WroclawRzeszow

6 hod. 45 min.

Po, Čt

13:30 – 20:15 WroclawRzeszow

6 hod. 45 min.

So

14:45 – 22:45 WroclawRzeszow

8 hod. 0 min.

Po, Pá

14:45 – 22:45 WroclawRzeszow

8 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

15:40 – 23:00 WroclawRzeszow

7 hod. 20 min.

Denně

15:40 – 23:00 WroclawRzeszow

7 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Rzeszow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací