Podle času
Podle ceny

Autobusy Zürich - München

Koupit jízdenky na autobus Zürich – München: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Německo, cena jízdného do München. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Zürich do München a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do München levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:30 – 10:00 ZürichMünchen

5 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

06:00 – 11:40 ZürichMünchen

5 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

07:30 – 11:15 ZürichMünchen

3 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

08:00 – 13:30 ZürichMünchen

5 hod. 30 min.

Čt

09:30 – 13:15 ZürichMünchen

3 hod. 45 min.

Ne

10:00 – 15:30 ZürichMünchen

5 hod. 30 min.

Út, St, Čt

10:30 – 14:15 ZürichMünchen

3 hod. 45 min.

11:30 – 15:15 ZürichMünchen

3 hod. 45 min.

Ne

12:30 – 16:15 ZürichMünchen

3 hod. 45 min.

13:30 – 17:15 ZürichMünchen

3 hod. 45 min.

Ne

14:30 – 20:00 ZürichMünchen

5 hod. 30 min.

Ne

15:00 – 18:45 ZürichMünchen

3 hod. 45 min.

15:30 – 19:15 ZürichMünchen

3 hod. 45 min.

Ne

17:40 – 21:30 ZürichMünchen

3 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

18:30 – 22:15 ZürichMünchen

3 hod. 45 min.

Ne

18:45 – 23:25 ZürichMünchen

4 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Zürich do centra München v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Zürich a příjezdu v München. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Německo, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací