За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Цюрих - Мюнхен

Купити квитки на автобус Цюрих - Мюнхен: де і як замовити автобусні квитки в Німеччину, вартість самостійної поїздки в Мюнхен. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Цюрих в Мюнхен і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Мюнхен дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:30 – 10:00 ЦюрихМюнхен Відправлення в 04:30 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 10:00 до: ZOB

5 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

06:00 – 11:40 ЦюрихМюнхен Відправлення в 06:00 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 11:40 до: ZOB

5 год. 40 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:30 – 11:15 ЦюрихМюнхен Відправлення в 07:30 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 11:15 до: ZOB

3 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

08:00 – 13:30 ЦюрихМюнхен Відправлення в 08:00 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 13:30 до: ZOB

5 год. 30 хв.

Маршрут

Чт

09:30 – 13:15 ЦюрихМюнхен Відправлення в 09:30 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 13:15 до: ZOB

3 год. 45 хв.

Маршрут

Нд

10:00 – 15:30 ЦюрихМюнхен Відправлення в 10:00 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 15:30 до: ZOB

5 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт

10:30 – 14:15 ЦюрихМюнхен Відправлення в 10:30 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 14:15 до: ZOB

3 год. 45 хв.

Маршрут

Пт

11:30 – 15:15 ЦюрихМюнхен Відправлення в 11:30 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 15:15 до: ZOB

3 год. 45 хв.

Маршрут

Нд

12:30 – 16:15 ЦюрихМюнхен Відправлення в 12:30 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 16:15 до: ZOB

3 год. 45 хв.

Маршрут

Пт

13:30 – 17:15 ЦюрихМюнхен Відправлення в 13:30 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 17:15 до: ZOB

3 год. 45 хв.

Маршрут

Нд

14:30 – 20:00 ЦюрихМюнхен Відправлення в 14:30 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 20:00 до: Автовокзал "Hackerbrücke"

5 год. 30 хв.

Маршрут

Нд

15:00 – 18:45 ЦюрихМюнхен Відправлення в 15:00 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 18:45 до: ZOB

3 год. 45 хв.

Маршрут

Пт

15:30 – 19:15 ЦюрихМюнхен Відправлення в 15:30 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 19:15 до: ZOB

3 год. 45 хв.

Маршрут

Нд

17:40 – 21:30 ЦюрихМюнхен Відправлення в 17:40 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 21:30 до: ZOB

3 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

18:30 – 22:15 ЦюрихМюнхен Відправлення в 18:30 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 22:15 до: ZOB

3 год. 45 хв.

Маршрут

Нд

18:45 – 23:25 ЦюрихМюнхен Відправлення в 18:45 від: Carparkplatz am Shilquai Прибуття в 23:25 до: ZOB

4 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

Як з Цюрих швидко доїхати до центру Мюнхен в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Цюрих і куди прибувають до Мюнхен. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Німеччину, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information