Podle času
Podle ceny

Linka Bari-Odessa

05:00 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
05:20 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
08:35 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:00 San Benedetto del Tronto Vialle dello Sport, Piazalle stadio
11:45 Ancona Piazza Rosselli-Stazione Fs
12:20 Pesaro Area servizio Fogli, Total verso Sud, Agip verso Nord
14:15 Rimini Piazza Battisti, stazione FS
15:30 Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
17:10 Ferrara Stazione Fs-Lato hotel Jolly
18:40 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
21:45 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
12:20 Zahony celnice (HU-UA)
13:00 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
14:05 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
16:40 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
18:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:25 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
22:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
00:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
03:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
07:20 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
Dopravce: Odri
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 2-4 let

Všechny linky Bari - Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací