Podle času
Podle ceny

Linka Salerno-Mykolaiv

08:30 Salerno Stazione FS
09:25 Napoli Piazza Garibaldi
10:05 Caserta FS Stazione
12:45 Roma Autostazione Tiburtina
16:25 Firenze Pzzale Montelungo
18:35 Reggio Emilia Autostaz.C.I.M. di Pizzale Europa
19:50 Mantova Via Saverio Bettinelli
12:20 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
13:00 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
15:15 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
16:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
22:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
01:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
05:25 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
07:25 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
Dopravce: Odri
Slevy: 10% Skupina 6 osob
10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 65 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Salerno - Mykolaiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací