Podle času
Podle ceny

Linka Черновцы - Гданськ

17:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
18:30 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
19:30 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
21:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
22:00 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
22:50 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
23:40 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
23:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
04:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Warszawa airport Modlin Terminal
10:00 Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
11:30 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
14:00 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
Dopravce: ФОП «Опирук»
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
20% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Chernivtsi - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací