Podle času
Podle ceny

Linka Кёльн - Херсон (2)

06:00 Köln Hbf, ZOB, Breslauer Platz
06:40 Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
07:40 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
08:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
10:00 Osnabruck Hbf.,Theodor-Heuss-Platz 2
11:30 Bremen Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
13:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
17:10 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
18:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
09:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:25 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
18:35 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
22:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
00:45 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
02:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Lvivske ATP 14631
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Köln - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací