Podle času
Podle ceny

Linka 4002 Praha - Riga

10:00 Budapest Aut. Nádr. "Nepliget"
12:45 Bratislava City Bus Stop at the Mlynske Nivy street in front of the entrance to Bus Station
14:10 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
16:10 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
19:20 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
21:05 Hradec Králové Terminál HD
00:15 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:55 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: ECOLINES
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Budapest - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací