Podle času
Podle ceny

Linka 1456 Riga - Praha - Stuttgart

10:40 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
12:55 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
14:50 Vilnius Aut. Nádr., Sodu g.22
16:20 Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
17:30 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
17:40 Suwalki ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
18:30 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
19:55 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
21:35 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:35 Hradec Králové Terminál HD
10:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
12:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
15:05 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
16:25 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
17:45 München ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
18:50 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
21:00 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
Dopravce: ECOLINES
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Student (Euro26)
10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Riga - Stuttgart

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací