• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Minsk - Strasbourg

  1. 09:00Minsk Aut. Nádr., "Moskovskiy", ul. Filimonova 63
  2. 14:00Brest Aut. Nádr.,  ul. Mickevica 35
  3. 19:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  4. 05:30Torzym Aut. Nádr.
  5. 07:20Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  6. 10:55Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  7. 13:20Kassel Stanice Wilhelmshöhe
  8. 16:20Frankfurt am Main Hbf., Busbhf., st.7-9
  9. 17:50Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  10. 19:10Stuttgart ZOB S-Obertürkheim-Hafenbahnstr
  11. 20:30Karlsruhe Hbf., Südseite
  12. 22:00Strasbourg ul. Lefebre, obchod 'Citroen'
  • Dopravce: INTERCARS
  • Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací