• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sievierodonetsk - Lvov

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 23 Říj, 25 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 11 Lis, 13 Lis
  1. 23:00Sievierodonetsk Aut. Nádr., Khimikiv 61 pl.
  2. 23:30Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  3. 01:00Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv 5
  4. 01:40Kostiantynivka (Donetska obl.) pr. Lomonosova 123
  5. 02:05Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho 231
  6. 02:30Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mašinostroitelej 28
  7. 02:55Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna 47
  8. 04:05Izium ul. Paromnaja 1
  9. 05:30Chuhuiv ul. Charkovskaja 133
  10. 06:30Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  11. 08:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  12. 13:40Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauki 1
  13. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 16:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  15. 19:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  16. 21:10Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  17. 22:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Zavazadla: 1ks.do 50 kg je zahrnut v ceně letenky

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací