• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Zaporizhia

TOV KOMFORT-EKSPRES UA
Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp
  1. 13:45Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  2. 16:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  3. 18:10Chelm ul. Lwowska, 20
  4. 19:40Dorohusk celnice (PL-UA)
  5. 21:40Yagodyn celnice (UA-PL)
  6. 23:00Kovel Aut. Nádr., bulvár L. Ukrainki, 42
  7. 00:20Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  8. 01:40Rivne Aut. Zastavka "Avtovokzal", ul. Kyivska, 69, další "Silpo"
  9. 03:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  10. 04:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  11. 06:50Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  12. 10:10Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  13. 13:00Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  14. 16:50Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  15. 18:30Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  • Dopravce: TOV KOMFORT-EKSPRES UA
  • Doplňující informace: Information about the transport of animals and bicycles to check directly with the carrier. Departure is possible with E-ticket. Please inform the dispatcher beforehand.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60*40*20)-zdarma, každý další 200 UAH / 30 PLN

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací