Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Zaporizhia

TOV KOMFORT-EKSPRES UA
Wyjazdy: 27 Maj, 28 Maj, 29 Maj, 30 Maj, 31 Maj, 1 Cze, 2 Cze, 3 Cze, 4 Cze, 5 Cze
  1. 13:45Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  2. 16:50Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  3. 18:10Chelm ul. Lwowska 20
  4. 19:40Dorohusk cło (PL-UA)
  5. 21:40Yagodyn cło (UA-PL)
  6. 23:00Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
  7. 00:20Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  8. 01:40Rivne "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
  9. 03:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  10. 04:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  11. 06:50Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  12. 13:00Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  13. 16:50Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  14. 18:30Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  • Przewoźnik: TOV KOMFORT-EKSPRES UA
  • Informacje dodatkowe: Informacje o transporcie zwierząt i rowerów, aby sprawdzić bezpośrednio u przewoźnika. Bilet nie musi być drukowany. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie dyspozytora.
  • Bagaż: 1szt. do 30kg (60*40*20)-za darmo, każdy dodatkowy 20-30 PLN.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation