• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swinoujscie - Kharkiv

Ternvoyage
Odjezdy: 18 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno
  1. 08:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  3. 13:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 23:55Dorohusk celnice (PL-UA)
  5. 00:55Yagodyn celnice (UA-PL)
  6. 03:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 04:05Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  8. 06:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  9. 08:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  10. 13:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  11. 15:35Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací