• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Thessaloniki - Budapest (15:15)

  1. 15:15Thessaloniki Thessaloniki (GR) (exact, Sapfous 35)
  2. 15:40Evzones celnice (MK-GR)
  3. 15:50Bogorodiсa celnice (GR-MK)
  4. 19:00Tabanovce celnice (MK-SRB)
  5. 19:05Presevo celnice (SRB-MK)
  6. 22:30Nis Nis (RS) (kolodvor, exact, Bulevar 12. februara)
  7. 02:30Belgrad Belgrade (RS) (exact, Karađorđeva 83)
  8. 04:00Novi Sad Aut. nádr., Bulevar Jaše Tomica 6
  9. 05:30Horgos celnice (H-SRB)
  10. 05:31Röszke celnice (RS-H)
  11. 08:00Budapest Aut. Nádr. "Nepliget", Ulloi ut. 131
  • Dopravce: FP Travel
  • Doplňující informace: Possibility to transport bicycles, prams and animals - must first be agreed with the carrier
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(80x80x40)-zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací