• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Melitopol - Rostov-na-Donu

  1. 09:20Melitopol Aut. Zastavka "ATB", ul. Hryzodubovoi, 42
  2. 09:45Vasylivka (Zaporizska obl.) Cerpaci stanice "WOG", ul. 40 let Pobedy 16
  3. 10:45Zaporizhia Obchod "Eldorado" (poblíž vlakového nádraží)
  4. 12:10Novomoskovsk ATB (naproti Aut. Nádr.)
  5. 15:00Kharkiv Čerpací stanice "WOG", pr. Ludviga Svobodu, 57A
  6. 17:00Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  7. 19:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  8. 20:00Belgorod nákupní centrum "Evropa" (blízko Vlak. Nádr.)
  9. 20:50Korocha (Belgorodskaya obl.) Zastavka na znamení
  10. 22:30Novy Oskol Zastavka na znamení
  11. 23:59Olhovatka (Voronezhskaya obl.) Zastavka na znamení
  12. 00:35Rossosh Request stop
  13. 01:35Boguchar Zastavka na znamení
  14. 02:55Millerovo Zastavka na znamení
  15. 04:45Kamensk-Shakhtinsky Zastavka na znamení
  16. 05:55Shakhty Zastavka na znamení
  17. 07:20Rostov-na-Donu Aut. Nádr., pr. Siversa, 1
  • Dopravce: Lazarenko M.V.
  • Doplňující informace: It is necessary to confirm the trip 48 hours before departure at +380972640707
  • Zavazadla: 1 ks. (60х40х20)- zdarma, každý další 100UAH

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací