• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Krzywy Róg (V)

Vasilkivtransavto/Agat
Odjezdy: 14 Června, 16 Června, 18 Června, 20 Června, 22 Června, 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 2 Července
  1. 12:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  2. 13:50Hradec Králové Terminál HD
  3. 15:15Náchod celnice (CZ-PL)
  4. 15:25Kudowa-Zdrój celnice (PL-CZ)
  5. 17:35Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  6. 20:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  7. 21:10Krakow Airport Letiště, Před příletovým terminálem (Autobusové zastávky)
  8. 21:40Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 03:15Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 05:00Krakovets celnice (UA-PL)
  11. 06:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 10:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  13. 12:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 14:35Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 15:30Pereiaslav-Khmelnytskyi Čerpací stanice "BRSM" a/d N-08
  16. 16:30Zolotonosha Aut. Nádr. №2, ul. Shevchenka, 98
  17. 17:30Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  18. 18:10Smila Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti 111
  19. 19:20Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  20. 21:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  • Dopravce: Vasilkivtransavto/Agat
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (20x30x60) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací