• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bari - Kherson

Akvitania-Lux
Odjezdy: 30 Zář, 7 Říj, 14 Říj, 21 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Pro
  1. 06:10Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
  2. 08:20Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
  3. 10:05Vasto Terminal Bus, Via dei Conti Ricci
  4. 11:15Pescara Vlak. Nádr., piazza della Republica
  5. 12:25San Benedetto del Tronto Vialle dello Sport, Piazalle stadio
  6. 13:10Civitanova Marche Zast. autob. "Ospedale"
  7. 14:05Ancona Piazza Rosselli-Stazione Fs
  8. 15:25Pesaro Piazza Stefanini
  9. 16:10Rimini Piazzale Cesare Battisti (Hotel Napoleon)
  10. 16:45Cesena Autostazione Piazza Della Liberta
  11. 17:25Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
  12. 17:50Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  13. 18:50Ferrara Telepass Ferrara Nord
  14. 20:20Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
  15. 21:00Mestre Margera, Rotonda Romea, 1, Autogril Margera Est (v blízkosti 20 m. Holiday Inn Hotel)
  16. 22:55Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  17. 23:50Trieste Vlak. Nádr., ul. Piazza della Liberta, 8
  18. 00:30Tarvisio celnice (IT-AT)
  19. 00:35Arnoldstein celnice (AT-IT)
  20. 05:25Nickelsdorf celnice (AT-HU)
  21. 11:25Hegyeshalom celnice (HU-AT)
  22. 13:25Zahony celnice (HU-UA)
  23. 14:55Chop celnice (UA-HU)
  24. 15:30Rozivka (Zakarpatska oblast) V blízkosti "Zina" market
  25. 16:15Mukachevo ul. Tomasha Masaryka, 19
  26. 18:40Stryi Čerpací Stanice "OKKO", ul. Bolekhivska 49
  27. 20:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  28. 22:10Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  29. 23:05Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  30. 00:20Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  31. 01:30Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  32. 03:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  33. 03:55Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  34. 04:55Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  35. 06:15Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  36. 10:55Odessa Aut. Nádr. "Pryvokzalna", pl. Starosinna, 1b
  37. 12:50Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  38. 14:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Akvitania-Lux
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Only folded bicycles can be transported and in case of available place(price is negotiable)
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(80x80x40)-zdarma, každe dalši 1EUR/kg

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací