Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Бари - Херсон

Аквитания-Люкс
Виїзди: 24 Чер, 1 Лип, 8 Лип, 15 Лип, 22 Лип, 29 Лип, 5 Сер, 12 Сер, 19 Сер, 26 Сер
  1. 06:10Барі Staz. FS-Via G.Capruzzi
  2. 08:20Фоджа Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
  3. 10:05Васто Terminal Bus, Via dei Conti Ricci
  4. 11:15Пескара Ж/Д Вокзал, piazza della Republica
  5. 12:25Сан-Бенедетто-дель-Тронто Vialle dello Sport, Piazalle stadio
  6. 13:10Чивітанова-Марке Автобусная остановка "Ospedale"
  7. 14:05Анкона Piazza Rosselli-Stazione Fs
  8. 15:25Пезаро Piazza Stefanini
  9. 16:10Ріміні Piazzale Cesare Battisti (отель Napoleon)
  10. 16:45Чезена Автостанция Piazza Della Liberta
  11. 17:25Равенна Via Aldo Moro, Autostazione
  12. 17:50Болонья Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  13. 18:50Феррара Telepass Ferrara Nord
  14. 20:20Падуя FS Stazione, Piazzale Stazione 6
  15. 21:00Местре Margera, Rotonda Romea, 1, Autogril Margera Est (20m от Holiday Inn Hotel)
  16. 22:55Удіне Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  17. 23:50Тріест Ж/Д вокзал, ул. Piazza della Liberta, 8
  18. 00:30Тарвізіо таможня (IT-AT)
  19. 00:35Арнольдштайн таможня (AT-IT)
  20. 05:25Ніккельсдорф таможня (AT-HU)
  21. 11:25Хегишалом таможня (HU-AT)
  22. 13:25Захонь таможня (HU-UA)
  23. 14:55Чоп таможня (UA-HU)
  24. 15:30Розівка (Закарпатська область) Возле магазина "Зина"
  25. 16:15Мукачево ул. Томаша Масарика, 19
  26. 18:40Стрий АЗС "ОККО", ул. Болеховская 49
  27. 20:00Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  28. 22:10Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  29. 23:05Волочиськ Автовокзал, ул. Независимости, 30
  30. 00:20Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  31. 01:30Летичів Автовокзал, ул. Ю. Савіцького, 1 (ул. Шевченка)
  32. 03:00Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  33. 03:55Немирів Автовокзал, ул. Горського, 10
  34. 04:55Гайсин Автовокзал, ул. 1-го Травня, 129
  35. 06:15Умань Автовокзал, ул. Киевская, 1
  36. 10:55Одеса Автостанция "Привокзальная", пл. Старосенная, 1б
  37. 12:50Миколаїв Автовокзал, пр-т Богоявленский, 21
  38. 14:00Херсон Автовокзал, ул. Полковника Кедровского, 1
  • Перевізник: Аквитания-Люкс
  • Додаткова інформація: Билет действителен для посадки в электронном виде.Перевозка велосипедов исключительно в разобранном виде при наличии свободного места в багажнике (цена по договоренности). Перевозка животных в специальных боксах(другие детали уточнять у перевозчика)
  • Багаж: 2шт. до 40кг(80x80x40)-бесплатно, каждый след. 1EUR/kg

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя