• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bari - Kyiv

Akvitania-Lux
Odjezdy: 5 Srp, 12 Srp, 19 Srp, 26 Srp, 2 Zář, 9 Zář, 16 Zář, 23 Zář, 30 Zář, 7 Říj
  1. 06:10Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
  2. 08:20Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
  3. 10:05Vasto Terminal Bus, Via dei Conti Ricci
  4. 11:15Pescara Vlak. Nádr., piazza della Republica
  5. 12:25San Benedetto del Tronto Vialle dello Sport, Piazalle stadio
  6. 13:10Civitanova Marche Zast. autob. "Ospedale"
  7. 14:05Ancona Piazza Rosselli-Stazione Fs
  8. 15:25Pesaro Piazza Stefanini
  9. 16:10Rimini Piazzale Cesare Battisti (Hotel Napoleon)
  10. 16:45Cesena Autostazione Piazza Della Liberta
  11. 17:25Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
  12. 17:50Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  13. 18:50Ferrara Telepass Ferrara Nord
  14. 20:20Padova VIALE DELLA PACE
  15. 21:00Mestre Viale Della Stazione, 3
  16. 22:30Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  17. 23:30Trieste Vlak. Nádr., ul. Piazza della Liberta, 8
  18. 00:30Tarvisio celnice (IT-AT)
  19. 00:35Arnoldstein celnice (AT-IT)
  20. 05:25Nickelsdorf celnice (AT-HU)
  21. 11:25Hegyeshalom celnice (HU-AT)
  22. 12:25Zahony celnice (HU-UA)
  23. 13:00Chop celnice (UA-HU)
  24. 13:30Rozivka (Zakarpatska oblast) V blízkosti "Zina" market
  25. 14:15Mukachevo ul. Tomasha Masaryka, 19
  26. 16:40Stryi Čerpací Stanice "OKKO", ul. Bolekhivska 49
  27. 17:20Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  28. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  29. 21:00Novohrad-Volynskyi V blízkosti kavárny "2000", E40
  30. 22:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  31. 23:55Kyiv Aut.Nádr. "Dachna", pr. Peremohy, 142
  32. 01:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Akvitania-Lux
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Only folded bicycles can be transported and in case of available place(price is negotiable)
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(80x80x40)-zdarma, každe dalši 1EUR/kg

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací