• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Bari - Kyiv

Akvitania-Lux
Wyjazdy: 23 Wrz, 30 Wrz, 7 Paź, 14 Paź, 21 Paź, 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis
  1. 06:10Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
  2. 08:20Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
  3. 10:05Vasto Terminal Bus, Via dei Conti Ricci
  4. 11:15Pescara Dworzec PKP, piazza della Republica
  5. 12:25San Benedetto del Tronto Vialle dello Sport, Piazalle stadio
  6. 13:10Civitanova Marche Przystanek autobusowy "Ospedale"
  7. 14:05Ancona Piazza Rosselli-Stazione Fs
  8. 15:25Pesaro Piazza Stefanini
  9. 16:10Rimini Piazzale Cesare Battisti (Hotel Napoleon)
  10. 16:45Cesena Autostazione Piazza Della Liberta
  11. 17:25Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
  12. 17:50Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  13. 18:50Ferrara Telepass Ferrara Nord
  14. 20:20Padova VIALE DELLA PACE
  15. 21:00Mestre Viale Della Stazione, 3
  16. 22:30Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  17. 23:30Trieste Dworzec PKP, ul. Piazza della Liberta, 8
  18. 00:30Tarvisio cło (IT-AT)
  19. 00:35Arnoldstein cło (AT-IT)
  20. 05:25Nickelsdorf cło (AT-HU)
  21. 11:25Hegyeshalom cło (HU-AT)
  22. 12:25Zahony cło (HU-UA)
  23. 13:00Chop cło (UA-HU)
  24. 13:30Rozivka (Zakarpatska oblast) W pobliżu"Zina" market
  25. 14:15Mukachevo ul. Tomasza Masaryka, 19
  26. 16:40Stryi Ctacja Paliw "OKKO", ul. Bolekhivska 49
  27. 17:20Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  28. 20:00Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  29. 21:00Novohrad-Volynskyi W pobliżu kawiarni "2000", E40
  30. 22:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  31. 23:55Kyiv Dworzec PKS "Dachna", al. Peremohy, 142
  32. 01:00Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  • Przewoźnik: Akvitania-Lux
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.Przewóz rowerów wyłącznie w formie zdemontowanej w obecności wolnego miejsca w bagażniku (cena do uzgodnienia). Przewóz zwierząt w specjalnych skrzyniach (określa przewoźnik)
  • Bagaż: 2 bagaż do 40kg(80x80x40) za darmo, każdy dodatkowy 1EUR/kg

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation