• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Turka - Praha

West-Travel s.r.o.
Odjezdy: 2 Bře, 6 Bře, 9 Bře, 13 Bře, 16 Bře, 20 Bře, 23 Bře, 27 Bře, 30 Bře, 3 Dub
  1. 10:00Turka (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Mitskevicha 18A
  2. 11:15Staryi Sambir Aut. Nádr., ul. Leva Halitskogo 1A
  3. 12:00Sambir Aut. Nádr., ul. Zavokzalna 3
  4. 13:45Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  5. 14:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  6. 17:10Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 17:25Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 22:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 23:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 01:30Chalupki CLO
  11. 01:35Bohumín celnice (CZ-PL)
  12. 06:00Hradec Králové Terminál HD
  13. 08:30Praha Aut. Nádr. "Roztyly"
  • Dopravce: West-Travel s.r.o.
  • Doplňující informace: Small animals can be transported with documents (previously agreed). Disabled people with an accompanying person and wheelchairs are allowed to transport. It is not necessary to print ticket out.
  • Zavazadla: 2 ks. (40x40x60) až 30 kg - zdarma. Další zavazadla po dohodě: 1 kus. (80x50x30) 30 kg. Maximálně: 3 ks. 90 kg / osoba. Jízdní kola lze přepravovat, pokud je k dispozici volný prostor. Dětský kočárek lze přepravovat.
  • Slevy: 10% Skupina 3 a více osob
    10% Důchodce
    10% Studenti (ISIC)
    50% Děti 7-14 let
    99% Děti 0-6 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací