• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lipcani - Kalanchak (Skadovsk)

Malofeiev A.M.
Odjezdy: 27 Července, 28 Července, 29 Července, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp
  1. 08:15Lipkani Aut. Nádr. "Lipcani"
  2. 09:00Criva celnice (MD/UA)
  3. 09:25Mamalyga celnice (UA/MD)
  4. 10:50Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  5. 12:40Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  6. 15:05Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  7. 17:25Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  8. 19:10Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  9. 20:25Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  10. 22:15Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  11. 23:10Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  12. 23:50Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  13. 00:50Nova Odesa Aut. Nádr., ul.Kukhareva 8g
  14. 01:45Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  15. 02:50Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Malofeiev A.M.
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla do 30 kg a příruční zavazadla (60х40х20) - zdarma, každý další - 5 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací