• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kalanchak (Skadovsk) - Lipcani

Malofeiev A.M.
Odjezdy: 13 Června, 14 Června, 15 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června
  1. 17:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 18:10Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 19:10Nova Odesa Aut. Nádr., ul.Kukhareva 8g
  4. 20:10Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  5. 20:50Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  6. 21:45Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  7. 23:40Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  8. 00:50Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  9. 02:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  10. 04:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  11. 07:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  12. 08:50Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  13. 10:20Mamalyga celnice (UA/MD)
  14. 10:45Criva celnice (MD/UA)
  15. 11:05Lipkani Aut. Nádr. "Lipcani"
  • Dopravce: Malofeiev A.M.
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla do 30 kg a příruční zavazadla (60х40х20) - zdarma, každý další - 5 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací