• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Verkhovyna - Miedzyzdroje

TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
Odjezdy: 9 Kvě, 10 Kvě, 11 Kvě, 12 Kvě, 13 Kvě, 14 Kvě, 15 Kvě, 16 Kvě, 17 Kvě, 18 Kvě
  1. 13:30Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho 3
  2. 14:30Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  3. 15:30Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  4. 17:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  5. 18:00Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  6. 18:20Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  7. 19:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  8. 21:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  9. 22:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  10. 01:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  11. 04:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  12. 06:00Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  13. 07:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  14. 09:00Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  15. 10:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  16. 12:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  17. 12:50Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  18. 13:15Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 6
  19. 14:00Miedzyzdroje Autobusová zastávka v blízkosti Muzea WPN, ul. Niepodległości
  • Dopravce: TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
  • Zavazadla: 1ks.(60*40*20) do 25 kg-zdarma, každý další - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 5 a více osob
    10% Mládež 12-26 let
    10% Cestující od 60 let
    20% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací