• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Pila

Modultrans
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června, 30 Června
  1. 12:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 12:35Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  3. 14:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  4. 15:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnicka 1
  5. 16:00Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  6. 17:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  7. 18:00Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  8. 18:30Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  9. 19:10Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  10. 20:10Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 20:40Lviv Vlak. Nádr., pl. Dvirtseva, v blízkosti PIZZA 0-24
  12. 22:30Shehyni celnice (UA-PL)
  13. 22:35Medyka celnice (PL-UA)
  14. 00:30Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  15. 03:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  16. 03:35Krakow Airport Letiště
  17. 04:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  18. 07:20Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  19. 08:40Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  20. 10:10Leszno Aut. Nádr., ul. Towarowa, 1
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
  • Slevy: 10% Studenti
    10% Důchodce
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací