• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Pila

Modultrans
Odjezdy: 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 10 Bře
  1. 12:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 12:35Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  3. 14:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  4. 15:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnicka 1
  5. 16:10Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha 15
  6. 18:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  7. 19:00Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  8. 20:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  9. 20:40Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  10. 22:30Shehyni celnice (UA-PL)
  11. 22:35Medyka celnice (PL-UA)
  12. 23:55Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  13. 02:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 02:35Krakow Airport Letiště
  15. 03:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 05:25Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  17. 05:55Brzeg ul. Szymanowskiego 15.
  18. 06:25Olawa Autobusová zastávka, O. Franzishek, otec Prelat F. Kutrovsky 76, poblíž McDonald's
  19. 08:40Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  20. 10:10Leszno Aut. Nádr., ul. Towarowa, 1
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
  • Slevy: 10% Studenti
    10% Důchodce
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací