• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Verkhovyna - Pila

Modultrans
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června, 30 Června
  1. 14:00Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho, 3
  2. 15:00Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  3. 16:00Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  4. 17:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  5. 20:10Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  6. 20:40Lviv Vlak. Nádr., pl. Dvirtseva, v blízkosti PIZZA 0-24
  7. 22:30Medyka celnice (PL-UA)
  8. 22:30Shehyni celnice (UA-PL)
  9. 23:55Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 02:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 02:55Krakow Airport Letiště
  12. 03:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  13. 05:25Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  14. 06:55Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  15. 09:15Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
  • Slevy: 10% Studenti
    10% Důchodce
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací