• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Verkhovyna - Pila

Modultrans
Odjezdy: 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 10 Bře
  1. 14:00Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho 3
  2. 15:00Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  3. 16:10Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha 15
  4. 18:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 19:00Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  6. 20:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  7. 20:40Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  8. 22:30Medyka celnice (PL-UA)
  9. 22:30Shehyni celnice (UA-PL)
  10. 23:55Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  11. 02:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 02:55Krakow Airport Letiště
  13. 03:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  14. 05:25Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  15. 06:55Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  16. 09:15Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
  • Slevy: 10% Studenti
    10% Důchodce
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací