• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Verkhovyna - Pila

Modultrans
Wyjazdy: 25 Lip, 27 Lip, 28 Lip, 29 Lip, 30 Lip, 31 Lip, 1 Sie, 2 Sie, 3 Sie, 4 Sie
  1. 14:00Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Dworzec PKS, ul. Hrushevskoho, 3
  2. 15:00Kosiv Dworzec PKS, ul. Nebesnoi Sotni, 13
  3. 16:00Kolomyya Rondo w pobliżu dworca autobusowego, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  4. 17:20Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  5. 20:10Lviv Przystanek autobusowy, pobliżu dworca PKS, ul. Stryiska, 109
  6. 20:40Lviv Dworzec PKP, pl. Dvirtseva, parking pobliżu PIZZA 0-24
  7. 22:30Medyka cło (PL-UA)
  8. 22:30Shehyni cło (UA-PL)
  9. 23:55Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 02:20Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 02:55Krakow Airport Port lotniczy
  12. 03:50Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  13. 05:25Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  14. 06:55Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1/11
  15. 09:15Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  • Przewoźnik: Modultrans
  • Informacje dodatkowe: Wejscie do autokaru może być poza granicami PKS. Wiecej - u kierowcy.
  • Bagaż: 1 bagaż do 30kg(60x40x20) za darmo, każdy dodatkowy od 5 EUR (do 15kg)
  • Rabaty: 10% Studenci
    10% Emeryci
    20% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation