• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Bratislava - Plzeň

  1. 06:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 07:20Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 08:20Kobleve Aut. Nádr., ul. Odeska, 4
  4. 10:00Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  5. 13:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  6. 14:50Gaisyn Nákupní centrum "Europeyskiy", ul. 1 Travnia, 70A
  7. 15:40Nemyriv V blízkosti obchodu "ATB", ul. Gorkogo, 82
  8. 16:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  9. 16:50Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  10. 17:50Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  11. 19:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  12. 21:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  13. 22:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  14. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  15. 00:30Stryi Čerpací Stanice "OKKO", ul. Bolekhivska 49
  16. 02:30Svaliava Cerpaci stanice "Market"
  17. 03:10Mukachevo Čerpací stanice "OKKO", ul. Lavkivska, 1V
  18. 04:00Uzhgorod Autobusová zastávka, pl. Svobody, 56
  19. 05:30Chop celnice (UA-HU)
  20. 05:35Zahony celnice (HU-UA)
  21. 13:35Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  22. 16:50Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  23. 17:55Rokycany Čerpací stanice Shell, E50 Dálnice D5
  24. 18:10Plzeň Aut. Nádr., ul. Husova, 90
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací