• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Kharkiv

Ternvoyage
Odjezdy: 20 Června, 22 Června, 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července
  1. 08:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  3. 11:05Kostrzyn nad Odrą Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 66
  4. 11:50Slubice ul. Transportowa 8
  5. 13:30Zielona Gora ul. Dworcowa, 1
  6. 14:15Nowa Sol 19 Zjednoczenia str.
  7. 16:25Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  8. 18:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  9. 20:15Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  10. 21:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  11. 23:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 04:20Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 06:20Krakovets celnice (UA-PL)
  14. 07:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  15. 08:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  16. 10:25Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  17. 11:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  18. 14:05Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  19. 16:05Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  20. 21:15Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  21. 23:15Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  22. 23:25Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zava

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací