• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kardzhali - Amsterdam

Arda Tur
Odjezdy: 15 Dub, 22 Dub, 29 Dub, 6 Kvě, 13 Kvě, 20 Kvě, 27 Kvě, 3 Června, 10 Června, 17 Června
  1. 05:45Kardzhali Aut. Nádr.
  2. 06:50Haskovo Centrální аutobusové nádraží
  3. 08:15Plovdiv Aut. Nádr. "Jižní"
  4. 09:00Pazardzhik Centrální аutobusové nádraží
  5. 10:40Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
  6. 11:50Kalotina celnice (BG-SB)
  7. 12:05Gradinje celnice (RS-BG)
  8. 19:00Horgos celnice (H-SRB)
  9. 19:10Röszke celnice (RS-H)
  10. 23:45Hegyeshalom celnice (HU-AT)
  11. 23:55Nickelsdorf celnice (AT-HU)
  12. 04:00Suben celnice(AT-DE)
  13. 04:55Passau Vlak. Nadr., bussteig 4
  14. 07:00Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
  15. 08:30Nurnberg ZOB Käthe-Srobel-Straße
  16. 11:20Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
  17. 13:45Köln Busbahnhof Flughafen Köln/Bonn
  18. 14:50Aachen Wilmersdorferstr. beim Gartencenter /parking
  19. 16:55Brussel RUE DU PROGRÈS, Severního nádraží / Noordstation
  20. 17:45Antwerpen Rail Stat.Berchem Borsbeekbru
  21. 18:10Hazeldonk celnice (NL-BE)
  22. 18:30Breda Breda Prinsenbeek
  23. 19:20Rotterdam
  24. 20:15Den Haag Central station
  25. 20:50Amsterdam Opposite side to CS Prins Hendrikplatsoen
  • Dopravce: Arda Tur
  • Zavazadla: 2 ks.max 160sm-zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací