• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Poznań

FOP Ostapchuk/Agat
Odjezdy: 3 Srp, 5 Srp, 7 Srp, 9 Srp, 11 Srp, 13 Srp, 15 Srp, 17 Srp, 19 Srp, 21 Srp
  1. 23:35Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 00:40Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 03:05Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  4. 06:35Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  5. 07:45Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  6. 10:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  7. 12:40Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  8. 15:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  9. 17:20Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 19:40Rava Ruska celnice (UA-PL)
  11. 19:40Hrebenne celnice (PL-UA)
  12. 21:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  13. 01:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  14. 04:10Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  15. 06:00Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  16. 07:00Wrzesnia Aut. Nádr., ul. Kolejowa, 2
  17. 08:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: FOP Ostapchuk/Agat
  • Zavazadla: 1 ks.do 30kg (60x40x40) cm zdarma, každý následující kg - 30 UAH
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací