• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Slupsk - Verkhovyna

Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Odjezdy: 12 Zář, 14 Zář, 16 Zář, 18 Zář, 20 Zář, 22 Zář, 24 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář
  1. 10:00Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  2. 12:30Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  3. 13:30Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  4. 16:20Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  5. 17:40Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  6. 18:50Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  7. 21:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  8. 02:45Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 04:50Rava Ruska celnice (UA-PL)
  10. 06:20Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  11. 06:40Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 07:40Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  13. 08:35Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  14. 09:25Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  15. 10:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  16. 11:50Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  17. 12:50Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  18. 13:50Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho, 3
  • Dopravce: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
  • Zavazadla: 1ks.(60*40*20) do 25 kg-zdarma, každý další - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 5 a více osob
    10% Mládež 12-26 let
    10% Cestující od 60 let
    20% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací