• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Stanytsia Luhanska - Kharkiv

Biriukova M.A. FOP
Odjezdy: 12 Zář, 13 Zář, 14 Zář, 15 Zář, 16 Zář, 17 Zář, 18 Zář, 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář
  1. 10:05Stanitsa Luganskaya KPVV "Stanitsa Luganskaya"
  2. 10:20Stanitsa Luganskaya Aut. Nádr., ul. Lermontova, 1
  3. 10:40Petropavlivka (Petrivka), Luhanskа obl. Aut. Zastavka, prodejna "Lider" (u Rumyna)
  4. 11:15Shchastia (Luhanska obl.) KPVV "Shchastia", ul. Respublikanska
  5. 11:25Shchastia (Luhanska obl.) Aut. Zastavka, ul. Respublikanska, 1 (požární sbor)
  6. 11:55Novoydar (Novoajdarskyj r-n) Aut. Zastávka, ul. Velykyi Shlyakh (kavárna "1+1")
  7. 12:00Novoydar (Novoajdarskyj r-n) Aut. Nadr., ul. Velykyi Shlyakh, 62
  8. 12:40Sievierodonetsk Cerpacie stanice "Paralel", pl. Khimikiv, 63
  9. 12:50Sievierodonetsk Aut. Nádr., pl. Khimikiv, 61
  10. 13:05Lysychansk Vlak. Nádr., ul. Vokzalna
  11. 13:10Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova), 310a
  12. 14:25Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv, 5
  13. 15:00Kostiantynivka (Donetsk obl.) pr. Lomonosova, 123а
  14. 15:25Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 231
  15. 16:05Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mashynobudivnykiv, 28
  16. 16:40Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna, 47
  17. 17:40Izium Aut. Nádr., ul. Paromna, 1
  18. 17:50Izium "Povorotka" trhu
  19. 17:55Chuhuiv Aut. Nádr., ul. Kharkivska, 133
  20. 18:30Chuhuiv Autobusová zastávka "POSAD"
  21. 18:50Kharkiv Aut. Nádr., Moskovskij prospekt, 299A
  22. 19:10Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  23. 19:15Kharkiv Nádraží "Yuzhny" (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  24. 19:20Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  • Dopravce: Biriukova M.A. FOP
  • Doplňující informace: Transportation of people with disabilities and transportation of a baby carriage - 30% of the ticket price. It is possible to transport bicycles and animals with a separate seat.
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma. Další zavazadlo - 10% od ceny jizdenky.
  • Slevy: 10% Děti 0-3 let (bez místa)
    10% Děti 4-8 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací