• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Zywiec

Anatolii Kantor
Odjezdy: 1 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 7 Srp, 8 Srp, 10 Srp, 11 Srp, 12 Srp, 14 Srp
  1. 02:50Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 06:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  3. 09:35Boryspil Aut. Nádr., ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  4. 10:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 13:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  6. 14:15Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  7. 15:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 17:10Lutsk Aut. Zastavka, nákupní centrum "Karavan", ul. Karpenka-Karoho, 1
  9. 19:30Kovel ul. Warszawska, 1, čerpací stanice "UPG"
  10. 20:00Liuboml Čerpací stanice WOG Kyivska Street, budova 4 naproti poště
  11. 21:20Yagodyn celnice (UA-PL)
  12. 21:25Dorohusk celnice (PL-UA)
  13. 23:55Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  14. 01:55Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 04:20Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 04:55Tychy Autobusová zastávka, st. Wyszyńskiego (poblíž Lodowisko)
  17. 05:25Pszczyna ul. Broniewskiego 1, parking near Aldi supermarket
  18. 06:00Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  19. 06:30Zywiec Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 2
  • Dopravce: Anatolii Kantor
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles, strollers and wheelchairs is possible. Transportation of animals if you have all the necessary documents in the cabin without a separate seat is free, with a separate seat the cost of a full ticket. The presence of a child car seat by prior arrangement.
  • Zavazadla: 2 ks Až 50 kg. + Příruční zavazadlo do 5 kg. - je to zdarma. Další zavazadla si ověřte u přepravce.
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Skupina 5 a více osob
    10% Důchodce
    15% Důchodce od 65 let
    25% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací