• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Wroclaw) Poznan - Kyiv

Zesen Trans
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 09:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 11:30Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  3. 15:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  4. 17:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  5. 23:15Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  6. 01:05Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  7. 01:35Radyvyliv Prodejna "Lampochka", ul. Nevskoho
  8. 02:10Dubno Nákupní centrum "Ricos"
  9. 03:05Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  10. 04:20Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  11. 05:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  12. 07:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Zesen Trans
  • Doplňující informace: Carriage of animals and baby carriages is permitted - the conditions should be specified in advance by the carrier. Bicycle transportation - 50% of the ticket price
  • Zavazadla: 2ks.do 30kg - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací