Podle času
Podle ceny

Linka Praha-Chernivtsi

14:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
18:15 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
19:25 Olomouc Sladkovského 142/37
20:55 Ostrava Benzinka Shell
22:25 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
23:55 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
02:25 Rzeszow airport Letište
03:05 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
08:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:50 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
10:40 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
11:30 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
12:20 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
13:35 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
14:10 Gorodenka Aut. Nádr., ul.Ševčenko 49
14:35 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
15:30 Chernivtsi Vedle aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: PKP Denysivka-Plus
Zavazadla: 1ks.do 50kg-zdarma, každe dalši 1kg od 30 UAH
Doplňující informace: Small dogs are allowed, for more infromation contact call-center
Slevy: 5% Mládež do 26 let
5% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací