• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Brno

Koupit jízdenky na autobus Praha – Brno: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Brno. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Brno a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Brno levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 10:30 PrahaBrno

2 hod. 30 min.

So

10:00 – 13:00 PrahaBrno

3 hod. 0 min.

Čt

10:00 – 13:00 PrahaBrno

3 hod. 0 min.

Čt

10:30 – 13:00 PrahaBrno

2 hod. 30 min.

Út, Čt, So

10:30 – 13:30 PrahaBrno

3 hod. 0 min.

Po, St, So

11:00 – 13:40 PrahaBrno

2 hod. 40 min.

Po, Čt, Ne

11:20 – 14:45 PrahaBrno

3 hod. 25 min.

Denně

11:30 – 15:30 PrahaBrno

4 hod. 0 min.

So

12:00 – 15:10 PrahaBrno

3 hod. 10 min.

Po, St, Pá

14:00 – 17:30 PrahaBrno

3 hod. 30 min.

Ne

15:00 – 17:40 PrahaBrno

2 hod. 40 min.

So

15:00 – 17:40 PrahaBrno

2 hod. 40 min.

St, Pá, So

15:00 – 18:15 PrahaBrno

3 hod. 15 min.

St

15:30 – 18:40 PrahaBrno

3 hod. 10 min.

St, Pá, Ne

15:30 – 18:30 PrahaBrno

3 hod. 0 min.

Út, So

15:30 – 18:00 PrahaBrno

2 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

16:00 – 19:10 PrahaBrno

3 hod. 10 min.

16:00 – 19:10 PrahaBrno

3 hod. 10 min.

Po, Čt

16:30 – 19:15 PrahaBrno

2 hod. 45 min.

Po, Čt, So, Ne

17:30 – 19:50 PrahaBrno

2 hod. 20 min.

Po, St, Pá

18:00 – 20:50 PrahaBrno

2 hod. 50 min.

Denně

18:30 – 21:50 PrahaBrno

3 hod. 20 min.

Po, St, Pá

19:00 – 21:30 PrahaBrno

2 hod. 30 min.

Po, St, Pá

19:00 – 22:00 PrahaBrno

3 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 22:00 PrahaBrno

3 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 22:00 PrahaBrno

3 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 22:00 PrahaBrno

3 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 22:00 PrahaBrno

3 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 22:00 PrahaBrno

3 hod. 0 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Brno v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Brno. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

CK EUROTOURUzhgorod - Michalovce

Pohodlný autobus, cesta ubehla rýchlo. Škoda, že nešlo wi-fi.

CK EUROTOUROlomouc - Uzhgorod

Jízda bez problému, pohodlný autobus

CK EUROTOUR

Výborný dopravce, dobrá komunikace, pohodlný autobus

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací