• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Брно

Купити квитки на автобус Прага - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:00 – 10:30 ПрагаБрно

2 год. 30 хв.

Сб

10:00 – 13:00 ПрагаБрно

3 год. 0 хв.

Чт

10:00 – 13:00 ПрагаБрно

3 год. 0 хв.

Чт

10:30 – 13:30 ПрагаБрно

3 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

10:30 – 13:00 ПрагаБрно

2 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

11:00 – 13:40 ПрагаБрно

2 год. 40 хв.

Пн, Чт, Нд

11:20 – 14:45 ПрагаБрно

3 год. 25 хв.

Кожен день

11:30 – 15:30 ПрагаБрно

4 год. 0 хв.

Сб

12:00 – 15:10 ПрагаБрно

3 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

14:00 – 17:30 ПрагаБрно

3 год. 30 хв.

Нд

15:00 – 17:40 ПрагаБрно

2 год. 40 хв.

Сб

15:00 – 17:40 ПрагаБрно

2 год. 40 хв.

Ср, Пт, Сб

15:00 – 18:15 ПрагаБрно

3 год. 15 хв.

Ср

15:30 – 18:00 ПрагаБрно

2 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

15:30 – 18:40 ПрагаБрно

3 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

15:30 – 18:30 ПрагаБрно

3 год. 0 хв.

Вт, Сб

16:00 – 19:10 ПрагаБрно

3 год. 10 хв.

Пн, Чт

16:00 – 19:10 ПрагаБрно

3 год. 10 хв.

Пт

16:30 – 19:15 ПрагаБрно

2 год. 45 хв.

Пн, Чт, Сб, Нд

17:30 – 19:50 ПрагаБрно

2 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

18:00 – 20:50 ПрагаБрно

2 год. 50 хв.

Кожен день

18:30 – 21:50 ПрагаБрно

3 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

19:00 – 22:00 ПрагаБрно

3 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 22:00 ПрагаБрно

3 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 22:00 ПрагаБрно

3 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 21:30 ПрагаБрно

2 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

19:00 – 22:00 ПрагаБрно

3 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 22:00 ПрагаБрно

3 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 22:00 ПрагаБрно

3 год. 0 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Брно в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Гречанюк ВікторПознань - Вінниця

Поїздка без проблем. Водії ввічливі. Супер.

Гречанюк ВикторВинница - Краков

Поїздом краще

Гречанюк ВікторСтрий - Прага

Поїздка пройшла добре,водії приємні і відповідальні )

Гречанюк ВікторЛодзь - Хмельницький

Все відмінно!!!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Вроцлав - Борщів

Приємні шофера, комфортний автобус, поїздка супер

Grechanyuk ViktorВинница - Острава

Дякую, хлопці.

АНДАНАС ТРАНСУжгород - Прага

не рекомендую сидіти попереду(перші три-шість рядів), якшо не любите руський бидлошансон...

Гречанюк ВікторХмельницький - Познань

Все було добре, дуже швидко і надійно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя