ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Острава - Брно

Купити квитки на автобус Острава - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Острава в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:35 – 03:05 ОстраваБрно

2 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

01:30 – 04:30 ОстраваБрно

3 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб

01:30 – 04:40 ОстраваБрно

3 год. 10 хв.

Пт

02:00 – 04:15 ОстраваБрно

2 год. 15 хв.

Кожен день

02:30 – 05:40 ОстраваБрно

3 год. 10 хв.

Ср, Пт

02:40 – 05:00 ОстраваБрно

2 год. 20 хв.

Вт

02:40 – 05:40 ОстраваБрно

3 год. 0 хв.

Нд

02:50 – 05:50 ОстраваБрно

3 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 11:00 ОстраваБрно

3 год. 0 хв.

Пт

08:00 – 11:00 ОстраваБрно

3 год. 0 хв.

Пт

09:00 – 11:45 ОстраваБрно

2 год. 45 хв.

Пт

09:30 – 12:00 ОстраваБрно

2 год. 30 хв.

Пн

09:30 – 12:00 ОстраваБрно

2 год. 30 хв.

Чт, Сб, Нд

10:25 – 13:00 ОстраваБрно

2 год. 35 хв.

Чт, Пт

10:40 – 13:35 ОстраваБрно

2 год. 55 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

10:40 – 13:35 ОстраваБрно

2 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

12:40 – 15:35 ОстраваБрно

2 год. 55 хв.

Пт

13:15 – 15:45 ОстраваБрно

2 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

18:00 – 20:30 ОстраваБрно

2 год. 30 хв.

Ср

Маршрут на карті

Як з Острава швидко доїхати до центру Брно в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Острава і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ТОВ Бас Транс ІнтернешнлПрага - Калуш

Ціна та якість на доброму рівні, єдиний недолік - у транспортному засобі був відсутній туадет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя