Podle času
Podle ceny

Linka Warszawa - Khmelnytskiy

19:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:20 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
02:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
03:05 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
04:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
05:00 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
05:45 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
06:10 Vyshnivets Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 4
07:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:55 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
08:10 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
09:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1ks.do 40kg (100x50x30)-zdarma, každe dalši od 20 PLN
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Warszawa - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací