Podle času
Podle ceny

Linka 002 Praha - Napoli

Odjezdy: Pá, Ne
15:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
18:10 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
18:15 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
20:25 Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
02:40 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
04:30 Mestre Via Cà Marcello
04:45 Venezia Tronchetto Stazione
05:35 Padova VIALE DELLA PACE
07:15 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
10:40 Pisa Via Pietrasantina
11:10 Livorno Piazza Dante
13:00 Roma Autostazione Tiburtina
Dopravce: Tourbus
Zavazadla: 1ks.do 20kg (100x60x30)-zdarma, každe dalši od 6 EUR.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Roma

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací