Podle času
Podle ceny

Linka 83 Matera - Koln

Odjezdy: 21 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 2 Lis, 4 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 16 Lis, 18 Lis, 23 Lis
12:50 Matera Via Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo
13:10 Altamura P.zza De Napoli
13:25 Gravina in Puglia C.Di Vittorio 230
14:00 Spinazzola Piazza Plebiscito
14:40 Venosa Via Diaz c/o Pensiline
15:15 Lavello Terminal bus S.S. 93
15:40 Canosa di Puglia Viale I° Maggio c/o Stadio Com.
15:55 Cerignola Via Del Mandorlo c/o TAMOIL
16:55 Foggia Stazione FS
17:40 San Severo Stazione FS
19:55 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
06:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
07:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
08:30 Ulm Neue Strasse
09:35 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
10:45 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
11:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:15 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
13:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
16:00 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Gravina in Puglia - Frankfurt am Main

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací