Podle času
Podle ceny

Linka 419/1 Praha - Kiev

Odjezdy: 19 Lis, 23 Lis, 26 Lis, 30 Lis, 3 Pro, 7 Pro, 10 Pro, 14 Pro, 17 Pro, 21 Pro
11:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
13:45 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
16:00 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
16:30 Český Těšín celnice (CZ-PL)
19:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
03:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:45 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: KiyPasTrans, ATP-5
Zavazadla: 1ks.do 20kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 200 CZK nebo 100 UAH
Doplňující informace: Permit the carriage of cats and dogs in the presence of all documents (in season - the information necessary to specify), extra pay - 300UAH
Slevy: 10% Student
10% Ditě od 12-16 let
10% Důchodce
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací