Według czasu
Według ceny

Kurs 419/1 Praha - Kiev

Wyjazdy: 19 Paź, 22 Paź, 26 Paź, 29 Paź, 2 Lis, 5 Lis, 9 Lis, 12 Lis, 16 Lis, 19 Lis
11:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:45 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
16:00 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
16:30 Český Těšín cło (CZ-PL)
19:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dworzec autobusowy, Plac Więźniów Oświęcimia
01:00 Krakovets cło (UA-PL)
03:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
07:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
10:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: KiyPasTrans, ATP-5
Bagaż: Bagaż do 20kg (60x40x20) - bezpłatnie , każdy następny do 200 CZK albo 100 UAH
Informacje dodatkowe: Zezwolenia na przewóz zwierząt tyłko z obecnośćą wszystkich dokumentów (w sezon ta informacja potrzebuje wyjasnienia). Dopłata - 300CZK
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information