Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 419/1 Praha - Kiev

11:00 Praha
13:45 Brno
16:00 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
16:30 Český Těšín cło (CZ-PL)
19:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
22:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
01:00 Krakovets cło (UA-PL)
03:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
07:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
10:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: KiyPasTrans, ATP-5
Informacje dodatkowe: Zezwolenia na przewóz zwierząt tyłko z obecnośćą wszystkich dokumentów (w sezon ta informacja potrzebuje wyjasnienia). Dopłata - 300CZK
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information