Podle času
Podle ceny

Linka Hamburg - Bucuresti

Odjezdy: Út, Čt, So
06:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
08:45 Hannover ZOB
09:45 Hildesheim Goslarsche Straße 71
11:15 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:15 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:14 Fulda ZOB
17:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
11:30 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
13:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
15:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:30 Sebes Autogara Voltrans
17:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
19:00 Fagaras B-dul Unirii 13
20:30 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
22:00 Ploiesti Autogara Sud
23:30 Bucuresti Aut. Nádr. Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši 1kg - 1.5 EUR
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Hamburg - Bucuresti

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací