Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 129 Hamburg - Munchen (11:15)

11:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
12:25 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
12:55 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
14:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
15:30 Magdeburg ZOB am Hbf
17:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
21:40 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
23:55 München Hbf. (před budovou hl. nadraží - Arnulfstraße)
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Hamburg - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací